Plebiscyt 25-lecia == książka „Andrzej Wajda. Podejrzany” (ePub, Mobi) za darmo


„W tym roku mija ćwierć wieku od upadku komunizmu. Lata 1989-2014 odmieniły Polskę i nasze miasto. Uznaliśmy, że warto ten czas podsumować – co ważnego się wydarzyło w ciągu ostatnich 25 lat? Kto wywarł największy wpływ na nasze miasta? Kogo zapamiętamy? Dlatego organizujemy plebiscyt na wydarzenie i człowieka 25-lecia.” – powyższymi słowami Gazeta Wyborcza (Agora) zachęca do wzięcia udziału w „Plebiscycie 25-lecia”, a raczej w wielu lokalnych plebiscytach.

Nas e-czytelników książek zainteresuje dodatkowy bonus za udział w Plebiscycie. Otóż podając swój adres e-mail otrzymamy e-booka autorstwa Krzysztofa Burnetko i Witolda Beresia „Andrzej Wajda. Podejrzany” 🙂 A ściślej rzecz ujmując – otrzymamy kod rabatowy obniżający cenę książki do zera do zrealizowania w publio.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.